Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

Odchudzanie

# 25.03.2021 12:48

eliza296

Postów: 65

Jeśli chcecie się odchudzać, to przede wszystkim skupcie się na takiej opcji, że sami przygotowujecie sobie posiłki. Jeśli mogę coś powiedzieć, to przyznam, że dla mnie świetne są w tym celu pojemniki próżniowe od https://seeyoo.pl/ . Pomagają mi w tym, aby bez żadnego problemu zabrać ze sobą jedzenie i bezpiecznie je przechowywać, a później zjeść świeże. Myślę, że pojemniki poza tym sprawdzą się też oczywiście u osób, które nie są na diecie. Przechowujecie w nich co tylko chcecie i nie marnujecie jedzenia.
# 24.10.2021 13:12, Re

Pola

Postów: 487

W takiej sytuacji czasem trzeba zaopatrzyć się także w sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji. Warto wiedzieć, że taki sprzęt można zamówić przez internet. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego Orteo, gdzie znajdziecie nawet takie maty do ćwiczeń: https://www.orteo.pl/przyrzady-do-cwiczen/eco-mata-do-jogi-pilatesu-i-fitnessu-dwustronna-o-duzej-wytrzymalosci-antyposlizgowa-formula-easy-yoga-pro-mat .
# 11.11.2021 11:16, Re

esmeralda

Postów: 79

Ja jestem zadowolona z diety pudełkowej w Nice To Fit You. Na ich stronie https://ntfy.pl/mozna-mozna znajdziecie wszystkie informacje o dietach. Super opcją jest to, że można u nich wybierać sobie posiłki.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook