Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Forum dyskusyjne

Czym jest system CRM

# 15.05.2019 16:29

Barbarra

Postów: 494

Cześć wszystkim.
Jako, że jestem właścicielką pewnej firmy to dość poważnie zastanawiam się nad wdrożeniem systemu CRM. Czytałam w https://craftware.pl/co-jest-crm-czy-warto-z-niego-korzystac/ czyt taki system jest i co raz bardziej się przekonuję nad wdrożeniem. Może ktoś z was już używa tych rozwiązań u siebie i może mi co nieco powiedzieć jeszcze na ten temat?
# 20.07.2021 22:18, .

Hela33

Postów: 185

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Chodzi w końcu o to, byście zawsze decydowali się na takie rozwiązania, które mogą mieć realny wpływ na kondycję Waszego biznesu. To bardzo ważny aspekt, dlatego też koniecznie powinniście zajrzeć do https://www.senet.../vmware_workstation/ i dowiedzieć się, co faktycznie mogłoby zadziałać właśnie u Was.
# 15.10.2021 07:19

katka

Postów: 21

Berberis jest w stanie zrobić dużą różnicę w krótkim czasie, kwestia taka, na czym wam zależy. W tym nie ma nic trudnego, wystarczą podstawowe kroki, dopasowanie funkcji, poskładanie tego w całość. Docelowo zrobicie coś, co daje zdecydowanie różnicę i tego się trzymajcie.

Musisz się zalogować, by napisać odpowiedź.

Cofnij

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook