Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Wieczór panieński i kawalerski

Zanim staniemy na ślubnym kobiercu dobrym pomysłem jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Jest to sposób aby oderwać się na chwilę od stresujących przygotowań ślubnych i weselnych. Będzie to wieczór na pożegnanie stanu wolnego!

Na początku musimy pomyśleć kto ma zorganizować wieczór panieński bądź kawalerski. Przeważnie to świadek lub świadkowa urządzają takie imprezy. Zanim zorganizujemy taki wieczór musimy dostosować rodzaj imprezy, miejsce i wszystkie niespodzianki do osoby panny młodej lub pana młodego. Czy jest to osoba bardzo energiczna i odważna dla której urządzenie spokojnego wieczoru przy lampce wina byłoby kompletna nudą; czy tez dla osoby bardzo spokojnej i skromnej, dla której zorganizowanie np. striptizu byłoby bardzo kłopotliwym a zarazem nieprzyjemnym przeżyciem. 

Atrakcje do wyboru dla spokojnych przyszłych małżonków i dla mniej spokojnych:

Oto niektóre zabawy, które możecie sami zorganizować: 

Przy tych zabawach musimy pamiętać o drobnych nagrodach dla uczestników zabawy. Będą to niezapomniane pamiątki, które z całą pewnością będziecie miło wspominać Drogie Panie. 

r

Pamiętajmy o prezentach dla Niej i dla Niego na ten wieczór, to wyjątkowa okazja, którą można uatrakcyjnić przygotowaniem upominków dla przyszłych państwa młodych. 

Przykłady prezentów: hands

Prezent powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Pamiętajmy, że to ostatni taki wieczór, który ma pozostać na długo w pamięci.

Komentarze

Kasia i Dominik (2019-06-28 01:18:12)
Zapraszam do mnie https://e-porad.blogspot.com/2019/03/jak-zostac-kierowca-wyscigowym.html
Beata i Robert (2010-12-08 11:11:05)
Ciekawe czy ktoś miał wieczór panieński w SPA? Może to być całkiem przyjemne, tak się zrelaksować przed weselem.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook