Nie masz konta? Zarejestruj się | Zaloguj się

Przyjęcia stojące

To tylko wasza decyzja czy chcecie po ślubie zorganizować krótki poczęstunek a potem wraz z świeżym małżonkiem lub małżonką wyjechać w podróż poślubną, czy też chcecie bawić się z rodziną i znajomymi do wczesnych godzin porannych.

Oto kilka pomysłów:

  • Cocktail party,darink

Cocktail party jest przyjęciem popołudniowym trwającym nie dłużej niż dwie godziny. Kończące się najczęściej o godzinie 20.

  • Garden party,

Na zaproszeniach widnieje informacja o rozpoczęciu i godzinie zakończenia przyjęcia Garden party organizowane jest na świeżym powietrzu, organizowane w pięknych ogrodach z dużą ilością alejek i ze stołami ustawionymi pod gołym niebem. Plenerowe przyjęcia mogą być zarówno stojącymi przyjęciami jak i siedzącymi. W Polsce pogoda bywa zmienna dlatego warto pomyśleć również o zamówieniu namiotu. Choć nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć pogodę warto mieć w zapasie plan na skorzystanie z hali namiotu. Musicie liczyć się z kosztami wynajęcia takiego namiotu, dlatego decydując się na przyjęcie w plenerze zwróćcie uwagę czy może być w pobliżu jakiś dworek lub pałacyk z pięknym ogrodem. W razie deszczu można się schować i podać tam posiłki dla gości a gdy się rozpogodzi można urządzić w ogrodzie grilla lub zorganizować tańce dla gości albo inne ciekawe atrakcje.

  • Przyjęcie bufetowe,772242_beautiful_couple_in_a_garden_3_copy

Przyjęcie bufetowe to ustawione na sali bufety wraz z stolikami koktajlowymi dla gości weselnych. Ustawionych jest kilka stolików zazwyczaj okrągłych przy których goście siedzą zaledwie kilkanaście minut i po zjedzeniu odchodzą od stolika i zasiadają następni goście. Goście obsługują się sami. Jedynie kelnerzy obsługują bufetów i zbieraniem naczyń po gościach.

  • Aperitif.

Aperitif ma swobodny przebieg. Trwa nie dłużej niż 15 minut. Serwujemy wtedy zimne przekąski, które są noszone na tacach przez kelnerów.


Komentarze

Brak komentarzy

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.

Firma Kamerados Sp. z o.o. realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.
Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
facebook